Bransoletka z muliny (przyjaźni) – pokazujemy jak zrtobić

bransoletka z muliny

Bransoletka z muliny, często nazywane są bransoletkami przyjaźni i są noszone jako jej symbol. Naucz się je wyplatać i podaruj je swoim przyjaciołom. Do jej zrobienia użyj dowolnego zestawu kolorów – może to być na przykład twój ulubiony kolor i kolor twojego przyjaciela. Mieszaj je i łącz ze sobą dowolnie, a staną się one wyjątkową ozdobą twojego ubioru. 

Bransoletka z muliny do jej zrobienia warto wykorzystywać różne kolory, najlepiej te które będą do siebie pasowały, lekko ze sobą kontrastując, ale nie będą zbytnio raziły (no chyba, że właśnie takie najbardziej nam się podobają).

W internecie i na YouTube znajdziemy mnóstwo pomocnych poradników oraz filmików instruktażowych, które krok po kroku pokażą nam wiele świetnych wzorów jakie możemy wykorzystać do wykonania takiej bransoletki z muliny. A niektóre z nich są naprawdę imponujące!

Prezentujemy poniżej filmik z najprostszym wzorem bransoletki z muliny, który będzie idealny dla początkujących. Nie pozostaje nam już nic więcej jak tylko zaplatać!

Na podstawową bransoletkę z muliny będziemy potrzebować:

  • 3 muliny – w różnych kolorach
  • nożyczki
  • agrafkę

Zobacz także jak zrobić łapacz snów!