Łóżeczko dostawne chicco: Twój komfort i bezpieczeństwo

Łóżeczko dostawne chicco next2me essential jest wykonane z ekologicznych materiałów i można je bezpiecznie dostawić do dużego łóżka. Regulowany bok sprawia, że spanie obok malucha z zachowaniem przestrzeni dla siebie, jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Dostawne łóżeczka dziecięce: komfort i bezpieczeństwo dla Twojego maluszka

Okres wczesnego niemowlęctwa to czas, gdy bliskość malucha z Mamą jest szczególnie ważna. Małe dziecko dużo śpi i sen jest mu potrzebny do prawidłowego rozwoju. Wszelkie nawyki związane z usypianiem powinny rozpocząć się jak najwcześniej, aby potem zarówno dziecko, jak i rodzic wypracowali rytuały pasujące całej rodzinie. Dlatego łóżeczko dostawne chicco to idealny pomysł, aby zapewnić dziecku oczekiwany komfort w trakcie snu i bliskość, a także uczyć go samodzielności. Co ważne, boczna ścianka łóżeczka chicco jest regulowana, dzięki czemu można bez problemu dotknąć dziecka i przytulić go. Dla każdej Mamy, takie łóżeczko dostawne regulowane zapewnia duży komfort snu do wszystkich i więcej miejsca do spania.

Łóżeczko dostawne Chicco: Twój bohater codziennej rutyny spania malucha

Takie łóżeczko dostawne jak Chicco Next2Me Essential to idealny gadżet dla świeżo upieczonych Mam. Nie chcesz rezygnować z przestrzeni dla siebie, a czuć bliskość dziecka w nocy? Mama, Tata i dziecko w jednym pokoju, bez zabierania miejsca? To możliwe z Chicco. Łóżeczko dostawne chicco next2me essential wyposażone jest w ekologiczna tapicerkę i materacyk. A co najważniejsze ma 6-stopniową regulację i dodatkowo jest przymocowywane do większego łóżka pasami, to zapewnia bezpieczeństwo i wygodę. Taka dostawka chicco next2me essential to przedłużenie dużego łóżka. Opuszczany i regulowany bok zmienia pozycję przy użyciu jednej ręki, co bardzo ułatwia opiekę nocną i obsługę malucha, a także przytulanie go.

Jak zagwarantować dobry sen Twojemu dziecku?

Łóżeczko dostawne chicco next2me essential umożliwia bliskość z dzieckiem. Wystarczy wyciągnąć rękę i ukoić malucha w nocy, aby nie płakał. Nie trzeba od razu wyjmować dziecka z łóżeczka, ani przekładać go do dużego łóżka. Łóżeczko pozwoli wyspać się rodzicom i dziecku, co jest szczególnie ważne w pierwszych miesiącach życia malucha. Jest dedykowane dzieciom do 9 kilogramów lub do momentu kiedy nie siedzą. Poza tym można w nim regulować kąt nachylenia, co przydaje się do ułożenia dziecka w bezpiecznej pozycji. Siateczka pozwala obserwować dziecko, bez konieczności opuszczania boku łóżeczka. Zobacz łóżeczko dostawne chicco na http://vexpi.pl i ciesz się pierwszymi miesiącami życia dziecka.