Kiedy ekipa ratownicza dotarła do tej kobiety, ona już nie żyła. Jednak to co znaleźli ukryte w jej ramionach, wyciska łzy!

Często kiedy ludzie znajdują się w niebezpieczeństwie lub trudnej sytuacji, instynktownie są w stanie odnaleźć w sobie niesamowite siły, które pchają ich do heroicznych postaw i zachowań. Jest to niesamowity i niewytłumaczalny fenomen! Ale jak wszyscy wiemy, nie ma większej i potężniejszej siły na świecie niż miłość matki… 

Ta niesamowita i wzruszająca historia miała miejsce tuż po trzęsieniu ziemi w Azji. Odkrycie dokonane przez tamtejszy zespół ratowników powoduje, że do naszych oczu napływają łzy!

Po silnym trzęsieniu ziemi, które nawiedziło jeden z krajów azjatyckich, grupa ratowników natychmiast wyruszyła na ratunek ludziom przysypanym przez gruz. W pewnym momencie, kiedy dotarli do gruzowiska jednego z domostw, poprzez szczelinę dostrzegli zwinięte ciało młodej kobiety.

Natychmiast rozpoczęła się akcja ratunkowa. Ratownicy mieli nadzieję, że uda im się na czas dotrzeć do młodej kobiety. Jednak kiedy dotarli do jej ciała, okazało się, że ona już od dłuższego czasu nie żyła. Jednak to co znaleźli ukryte w jej ramionach wprawiło ich w zdumienie!

W ramionach martwej kobiety spał sobie malutki chłopiec! Matka ochroniła dziecko swoim własnym ciałem i uratowała mu tym samym życie! Ratownicy znaleźli również przy niej telefon komórkowy należący do młodej kobiety, na którego ekranie widniała wiadomość tekstowa:

„Mój najdroższy synku. Jeżeli przeżyjesz, to pamiętaj, że bardzo mocno Cię kocham! Mama.”

Ta wzruszająca historia matki, która bez wahania poświeciła swoje życie aby ochronić swojego synka, poruszyła już miliony serc. Nie ma wątpliwości, że miłość jest silniejsza od strachu i śmierci!