Zakochanie się w samym sobie…

zakochanie

Nie ma lepszego miejsca w całym Stworzeniu, w którym możemy nauczyć kochać każdą część siebie, niż właśnie TU i TERAZ na Ziemi. I to jest jedyny sposób na to, aby pójść dalej – zakochanie się w samym sobie.

Zakochanie się w sobie samym…

Nasz umysł jest doskonałym narzędziem, dzięki któremu możemy uciec i nie zajmować się miłością do samego siebie. Analizy, fakty i nieistotne szczegóły, to właśnie nimi łatwo zająć nasz umysł, tak aby całkowicie zapomnieć i przestać kochać.
Możemy zbudować sobie świątynię umysłu, udając, że posiadamy wszechstronną wiedzę i jesteśmy bystrzejsi, ale nie zmieni to faktu, że jednak tylko wciąż uciekamy…

Następnie przechodzimy przez nieskończoną ilość cykli narodzin i śmierci, przez które niestety zapominamy, że powinniśmy kochać nasze doświadczenie.

Aby doświadczyć swojego wzniesienia, należy w pełni zaakceptować i pokochać się, takim jakim się jest. Całkowicie poddać się Miłości do Siebie.

„Jestem, który jestem i kocham w sobie wszystko – bez wstydu, bez jakichkolwiek zastrzeżeń, bez co jeśli, i, ale.”

Oddajmy się temu, kim naprawdę jesteśmy, a nie aspektom, które stworzyliśmy, udając, że jesteśmy kimś innym. Poczujmy w sercu, że JESTEŚMY… zawsze BYLIŚMY… i zawsze BĘDZIEMY.

Afirmacja na co dzień:
„Kocham Siebie, Szanuję Siebie, Wspieram Siebie, Wierzę w Siebie”

Opracowane na podstawie fragmentów z – „Podróż Aniołów” Geoffrey i Linda Hoppe