Jak kontaktować się z Aniołami – 10 sprawdzonych sposobów

jak kontaktować się z aniołami

Spis treści

Anioły są istotami, które od zawsze wspierają nas w naszej codziennej wędrówce przez życie. Towarzyszą nam oraz dają bezcenne rady i wskazówki. Nawet, jeżeli często nie potrafimy od razu dostrzec i docenić ich pomocy, one cierpliwie trwają u naszego boku. Warto jednak poszerzyć swoją percepcję i zacząć świadomie z nimi współpracować. Wpłynie to znacząco na jakość naszego życia oraz na nasz rozwój. Dowiedz się, jak kontaktować się z Aniołami i świadomie zaprosić je do naszego codziennego życia.

Jak kontaktować się z Aniołami – 10 sprawdzonych sposobów:

1. Wyrażenie intencji

Musimy wiedzieć, że Anioły nigdy nie podejmą żadnych działań w naszym życiu, jeżeli najpierw nie wyrazimy takiej prośby. Nigdy nie zrobią czegoś, co łamałoby naszą wolną wolę. Kluczowe jest więc wyrażenie intencji, która zaprosi je do naszego codziennego życia. Możemy po prostu oddać się ich przewodnictwu i wsparciu lub poprosić je, aby przejawiały się w naszym życiu poprzez konkretne działania – w tym przypadku należy jednak pamiętać, że określanie zbyt ścisłych granic, może poniekąd blokować ich możliwości działania. Ważna jest także nasza uważność, ponieważ anielska pomoc nie zawsze przyjdzie w takiej formie, jaką my oczekujemy. Trzeba również pamiętać, aby kierować się zawsze czystymi intencjami – nie możemy prosić anioły o to, żeby krzywdziły lub łamały wolę innej istoty.

2. Dedykacja działania

Jest to metoda poniekąd powiązana z wyrażaniem intencji, jednak różni się ona tym, że przy niej gromadzimy większy ładunek energii, który pomaga się urzeczywistnić naszej prośbie. Warto więc wybrać się na świadomy spacer z intencją nawiązania kontaktu z Aniołami. Określmy wtedy, w jakiej sferze chcemy, aby ten kontakt się odbył. Będziemy zadziwieni, jak szybkie i zaskakujące efekty przyniesie nam ta metoda.

3. Kontakt z przyrodą – medytacja

Często bywa tak, że anioły już próbują się z nami kontaktować, ale nie są w stanie przebić się przez naszą skorupę. Natłok myśli i nasza codzienna gonitwa skutecznie im to uniemożliwiają. Warto wtedy wybrać się na łono natury. Wyciszyć i zrelaksować swój umysł oraz ciało. Taki wewnętrzny reset pomoże nam osiągnąć równowagę energetyczną, dzięki czemu będziemy bardziej otwarci na subtelne sygnały z energetycznego świata pozazmysłowego.

4. Pisanie listów

Ten sposób może wydawać się staroświecki, ale jest świetną metodą na kontakt z Aniołami. Jest szczególnie polecany dla osób, które mają problemy z okiełznaniem swojego umysłu. Pomoże nam ładnie uporządkować i dokładnie określić kierunek naszych myśli. Dodatkowo pisząc list wyzbywamy się stanu wiecznego oczekiwania, które często blokuje urzeczywistnienie się naszych próśb. W listach do Aniołów możemy pisać o czym tylko chcemy. Możemy dzielić się z nimi naszymi problemami i troskami, prosić je o poradę i wskazówki, a także zadawać konkretne pytania. Możliwości jest naprawdę wiele. Może być tak, że już w trakcie pisania samego listu, otrzymamy od nich odpowiedzi i wskazówki na nurtujące nas pytania i zagadnienia.

5. Wyrażanie wdzięczności

Wyrażanie wdzięczności jest nie tylko sposobem na podnoszenie naszych wibracji, które sprzyjają większej otwartości na postrzeganie pozazmysłowe, ale i również stanem, który określa posiadanie już danej rzeczy. Jest to kluczowa zasada twórczej kreacji naszej rzeczywistości. Wszechświat uważnie słucha wszystkich naszych próśb i spełnia je dosłownie. Jeżeli więc nieustannie wyrażamy intencję: „Chcę kontaktu z Aniołami.” – To ciągle będziemy tylko chcieć tego kontaktu. Warto więc wyrazić wdzięczność, za posiadanie już takiego kontaktu, za anielską pomoc i wsparcie. Nie chodzi tu jednak o oszukiwanie samego siebie, ale o głęboką wiarę, że już taki kontakt posiadamy. Stosując tę metodę na co dzień, nie tylko w sferze anielskiej, szybko zaobserwujemy jak nasze życie pięknie się zmienia.

6. Wyznaczenie przestrzeni czasowej i mentalnej

Ta metoda pomoże nam określić czas na kontakt z Aniołami w naszej przestrzeni mentalnej. Anioły istnieją poza czasem i przestrzenią, ale jeżeli zaobserwują one, że taki kanał komunikacji najbardziej nam odpowiada, to z całą pewnością dostosują się do naszej prośby. Ustalmy sobie zatem odpowiedni dla nas czas i udajmy się wtedy do naszej mentalnej przestrzeni, w której chcemy nawiązać z nimi kontakt.

7. Ustalenie znaków

Możemy spróbować ustalić sobie znaki, jakie uznamy za anielskie przesłanie. Aniołowie będą wtedy wiedzieli, jak kontaktować się z nami tak, żeby było to dla nas zrozumiałe. Może to być zobaczenie piórka, tęczy, przelatujący gołąb, czy usłyszenie słów ulubionej piosenki. Ponownie, możliwości jest wiele. Zachowajmy jednak czujność, ponieważ znaki mogą pojawić się w każdej chwili i sytuacji – nawet najmniej oczekiwanej.

8. Rytuały anielskie

W rytuałach anielskich najważniejsze jest wyrażenie jasnej chęci do nawiązania kontaktu z Aniołami. Istnieje wiele różnych rytuałów przyzywania Aniołów do naszego życia, jak np. łańcuszek Goszczenia Pięciu Archaniołów. Można także wziąć udział w grupowych rytuałach, które są organizowane przez wiele szkół duchowych. Można jednak samodzielnie przygotować rytuał, który zaprosi je do naszego życia. Ponownie, ważna jest tu nasza otwartość i czysta intencja.

9.  Kontakt w wizjach i snach

Jeden z najciekawszych sposobów na kontakt z Aniołami, który otwiera przed nami również szereg możliwości interakcji z nimi. W naszej przestrzeni wizyjnej możemy poprosić o kontakt z konkretnym Aniołem. Pomocne będą tu różnego rodzaju medytacje z ukierunkowaną intencją. Ponownie, wystarczy tylko jasno wyrazić swoją wolę na taki kontakt, aby go doświadczyć.

10. Karty anielskie

W kontakcie z Aniołami niezwykle pomocne są także karty anielskie. Są szczególnie polecane dla osób, które początkowo mają trudności i problemy z nawiązaniem bezpośredniego kontaktu z Aniołami. Są świetnym sposobem na odebranie przesłań i wiadomości od nich. Pomogą one zainicjować, a następie rozwinąć nasz kontakt z istotami anielskimi.

jak kontaktować się z aniołami

Początkowo nawiązanie kontaktu z Aniołami może sprawiać nam pewne trudności. Nie wynika to jednak z ich niechęci do nas, ale z naszego sposobu myślenia, nałożonych na nas programów i ograniczeń. Nie zniechęcajmy się jednak i bądźmy wytrwali w swoich dążeniach. Nasza uważność, intuicja i postrzeganie pozazmysłowe wymagają pracy, szczególnie jeżeli przez tyle lat były ignorowane.

Pamiętajmy także, że „wiara czyni cuda” oraz „wierzyć, to więcej niż widzieć”. Czysta i niczym niezmącona wiara w to, że Anioły są przy nas i nas wspierają, pomoże nam w niedługim czasie wyraźnie odczuć ich wsparcie oraz obecność w naszym życiu.