Fotografia stomatologiczna – warsztaty praktyczne

W swojej codziennej działalności opieramy się o hasło „Be a hero”. Wierzymy, że bez względu na doświadczenie możemy uczynić z Was bohaterów stomatologii. Dlatego oferujemy praktyczne szkolenia i warsztaty, w których uczestniczą zarówno profesjonalni stomatolodzy, asystentki stomatologiczne, a także studenci. W naszej ofercie znajduje się między innym warsztat z fotografii stomatologicznej. Na czym on polega?

Element teoretyczny

Nie chcemy zanudzać wyłącznie teorią. Oczywiście stanowi ona podstawę i bez niej nie możemy poprawnie pracować w gabinetach stomatologicznych. Natomiast naszym celem jest nauczyć, jak używać zdobytej wiedzy w praktyce. Trudno wyobrazić sobie współczesną stomatologię bez elementu fotografii. W końcu to kluczowy element planowania leczenia. Daje jasne informacje na temat kondycji jamy ustnej.

Elementem naszego kursu jest również kwestia interdyscyplinarności w fotografii stomatologicznej. Dokładniej chodzi o łączenie wiedzy z zakresu ortodoncji, implantologii, protetyki i endodoncji. W pierwszej części skupiamy się między innymi na zapoznaniu uczestników szkolenia z niezbędną wiedzą teoretyczną. Oprócz tego w profesjonalny sposób omawiamy sprzęt, niezbędne akcesoria i rodzaje zdjęć.

Stawiamy na praktykę!

Po omówieniu wszystkich niezbędnych procedur i zasad korzystania ze sprzętu, przechodzimy w https://heroesofdentistry.pl/ do części warsztatowej, czyli fotografii zewnątrzustnej i wewnątrzustnej. Nasze działania skupiają się również wokół rozwoju stomatologii. Stąd też w trakcie spotkań przybliżymy uczestnikom sposób, w jaki sposób wykorzystać fotografię stomatologiczną do promowania swoich usług i gabinetu.

Fotografia stomatologiczna w znaczący sposób ułatwia pracę dentystów i asystentek stomatologicznych. Co więcej, jest pomocna również dla pacjenta, który na podstawie jednego zdjęcia jest w stanie zrozumieć i zobaczyć kondycję swojej jamy ustnej. Jeśli chcesz w efektywny sposób rozwinąć siebie i swój gabinet dentystyczny, to koniecznie zapoznaj się z kursem fotografia stomatologiczna.