Energia seksualna w trakcie intymnego zbliżenia

Energia seksualna… Zawsze uważnie dobieraj swojego partnera, z którym chcesz dzielić swoją energię seksualną. Intymność na tak bardzo głębokim poziomie powoduje przenikanie się energii Twojej aury z energią Twojego partnera seksualnego. To niezwykle silne połączenie, które niezależnie od tego, jakie Ty nadasz mu intencje, zawsze powoduje duchowe skutki uboczne.

Energia seksualna oraz jej wymiana w trakcie intymnego zbliżenia.

Im więcej swojej energii poświęcasz na współdziałanie z kimś na tym poziomie intymności, tym głębiej zakorzenia się istnieje współzależności energii i tym bardziej obce aury przeplatają się z twoją. Przenikacie się niczym Yin i Yang w zmysłowym tańcu kochanków.

energia seksualna

A teraz wyobraź sobie niestałość i zaburzenia aury Twojego partnera. Różnego rodzaju podczepienia i demony, które na co dzień mu towarzyszą. Kochanek, który nosi w sobie dużą ilość energetycznych odłamków. A teraz wyobraź sobie, że to wszystko przechodzi przez ciebie podczas waszego intymnego zbliżenia. Łączy się z twoją aurą…

Ludzie często nie zdają sobie sprawy z tego, że taka chaotyczna siła może siać niewyobrażalne spustoszenie w ich ciałach energetycznych. Często bywa również, że odpycha od nich pozytywną energię, a w zamian przyciąga duże pokłady energii negatywnej.

Jak powiedziała Lisa Ch. Patterson:

„Nie śpij z człowiekiem, którym nie chciałbyś być.”