POZNAJ NAJLEPSZY SPOSÓB NA CZYSZCZENIE PŁYTEK I FUG! TWOJA ŁAZIENKA BĘDZIE LŚNIĆ CZYSTOŚCIĄ!

czyszczenie fug

Na pewno nie jedna z nas podczas sprzątania łazienki natrafiła na uporczywy problem, jakim może być szorowanie płytek lub fug pomiędzy nimi. Bez wątpienia potrafi to być jedna z trudniejszych rzeczy do wyczyszczenia w naszym domu. Jeżeli chcesz, żeby twoja łazienka lśniła czystością, to skorzystaj z naszego sprawdzonego sposobu!

Zapomnij o tych wszystkich chemicznych środkach czyszczących, które są pełne składników szkodliwych dla naszego zdrowia. Poniżej prezentujemy wam przepis na naturalną substancję czyszczącą, która pozostawi naszą łazienkę higienicznie czystą. Jej największą zaletą jest to, że jest nie tylko skuteczna, ale i bezpieczna dla naszego zdrowia!

Największym wyzwaniem w każdej łazience są oczywiście fugi! Czyszczenie ich może zająć nam nawet pół dnia, a rezultat jaki osiągamy często nie jest zadowalający.

Spróbuj więc naszej naturalnej receptury. Nie będziesz mogła uwierzyć i wyjść z podziwu, jak szybko i łatwo pozbędziesz się z nich wszystkich zabrudzeń!

Potrzebujemy tylko paru składników, które większość z nas na pewno znajdzie w swojej kuchni.

Składniki to:

  • 3 łyżki sody oczyszczonej
  • 3 łyżki soku z cytryny
  • 3 łyżki octu
  • 1 litr wody

Przygotowanie:

Mieszamy sodę oczyszczoną z wodą, a następnie dodajemy do nich sok z cytryny. Na koniec powoli dodajemy ocet. Możemy zauważyć zachodzącą w mieszaninie reakcję chemiczną. Kiedy wszystko się uspokoi, płyn jest gotowy do użycia.

Przelewamy płyn do butelki ze spryskiwaczem i spryskujemy nim kafelki oraz fugi. Pozostawiamy wszystko na około 30 minut. Po tym czasie bierzemy szczotkę lub gąbkę i szorujemy kafelki. Na końcu spłukujemy wszystko ciepłą wodą.

Nasze fugi i kafelki są teraz higienicznie czyste. Wypróbuj sama, a przekonasz się, że rezultat cię zachwyci!