Spryskaj ubrania lakierem do włosów i poczekaj, co się stanie!

Sprawdzony sposób na walkę z mechacącymi się ubraniami

Jak się okazuje, lakier możemy wykorzystać nie tylko do stylizacji włosów. Dzięki poniższemu trikowi będziemy w stanie zaoszczędzić zarówno czas, jak i nerwy oraz pieniądze.

Już zdradzamy, na czym polega ten cudowny patent!

Koniec z mechacącymi się ubraniami!

Po kilku dniach na Waszych ubraniach zaczynają się pojawiać drobne kuleczki, a ciuchy tracą swój dawny, efektowny wygląd? Niestety, nawet najdroższe markowe ubrania często z czasem mechacą się i niszczą. Z czym jest to związane? Wpływ na to ma zarówno jakość odzieży, jak i niewłaściwe jej pranie. Spora część z nas nie stosuje się do informacji zawartych na metkach – pierze ubrania w zbyt wysokiej temperaturze lub za intensywnie wiruje. Wpływ na mechacenie się ciuchów ma także zbyt częste ich pranie oraz robienie tego na prawej stronie, zamiast na lewej.

Z pomocą przychodzi tu lakier do włosów! Dzięki niemu nasza odzież przez długi czas będzie wyglądała jak nowa i przestanie się mechacić. Wystarczy że delikatnie spryskamy ulubiony ciuch lakierem do włosów z odległości około 10 centymetrów i zostawimy do wyschnięcia. Po praniu, czynność należy powtórzyć.