Podnoszenie wibracji – Dlaczego jest to takie ważne oraz skuteczne sposoby na ich podniesienie

podnoszenie wibracji

Podnoszenie wibracji. Jak zapewne większość z nas wie, my oraz wszystko co nas otacza, stworzone jest z Boskiej energii. W całym Boskim Stworzeniu nie istnieje nic takiego jak energia, która jest „nieaktywna”. Jeżeli energia się zatrzyma, to automatycznie przestaje ona istnieć. Tak więc wszystko musi być zawsze w ciągłym ruchu. Częstotliwość z jaką porusza się energia określa się właśnie mianem wibracji.

PODNOSZENIE WIBRACJI – DLACZEGO JEST TO TAKIE WAŻNE?

Ponieważ tak jak napisałam wcześniej:

„Jeżeli energia się zatrzyma, to automatycznie przestaje ona istnieć.”

Myślę, że jednym z najtrafniejszych i takich najbardziej codziennych przykładów jest tutaj tak zwane „zasiedzenie się” człowieka. Na pewno wielu z nas miało do czynienia z tym stanem, kiedy to człowiek stopniowo zaczyna tracić ochotę na jakiekolwiek działanie. Z czasem zaczyna mu brakować energii, a ciało poprzez różne dolegliwości zaczyna upominać się o uwagę. Dochodzą do tego różnego rodzaju zaburzenia emocjonalne, takie jak: obojętność, zniechęcenie, melancholia, depresja…

Tak właśnie objawia się u nas obniżanie wibracji naszej energii życiowej, co z kolei niechybnie prowadzi do naszej destrukcji. Podnoszenie wibracji jest więc ważnym aspektem naszego życia, który realnie wpływa na jego jakość.

podnoszenie wibracji
PODNOSZENIE WIBRACJI – 10 NAJSKUTECZNIEJSZYCH SPOSOBÓW

1. SKUPIANIE SIĘ NA POZYTYWNYCH ASPEKTACH NASZEGO ŻYCIA.

Należy uwolnić się od negatywnych i depresyjnych myśli. Nieprzyjemnych wydarzeń, szczególnie tych zaprzeszłych i przyszłych, które niepotrzebnie zakrzątają naszą głowę. Najzwyczajniej w świecie nie mamy na nie żadnego wpływu, więc nie ma sensu skupiać na nich naszą uwagę i poświęcać im energię. LICZY SIĘ TYLKO TU I TERAZ!

2. WYRAŻAJMY SWOJĄ WDZIĘCZNOŚĆ.

W życiu naprawdę każdego człowieka, pojawiają się trudne, nieraz bardzo przytłaczające nas sytuacje. Mimo tego, zawsze pojawiają się również te subtelne, często niezauważalne i niedoceniane przez nas, aspekty życia za które możemy podziękować. Za piękny wschód słońca i ciepłe promienie słońca na twarzy… Aromatyczną kawę i słodką bułeczkę na śniadanie… Albo po prostu miłość ukochanej osoby, która tuli nas pod gwieździstym niebem… BĄDŹMY WDZIĘCZNI ZA WSZYSTKO CO NAS SPOTYKA! Bo nawet te trudne chwile, które często mocno nas doświadczają, są zesłane nam po coś…

3. ŚMIEJMY SIĘ!

Śmiech natychmiastowo podnosi nasze wibracje. Zaraźliwa częstotliwość radości i śmiechu jest lekarstwem na każde, nawet te najgorsze troski.

4. WYBACZAJMY.

Przestańmy chować urazy i stale się nimi napędzać. Stałe katowanie się wściekłością oraz nienawiścią jest nie warte naszej uwagi, i nic tak naprawdę nie zmieni. Złość szkodzi przede wszystkim NAM! Naszemu zdrowiu psychicznemu, jak również fizycznemu. Wybaczenie i zrozumienie -to narzędzia do uwolnienia się z toksycznych sieci destruktywnej nienawiści.

5. KOCHAJMY BEZWARUNKOWO.

Spróbujmy dostrzec piękno w każdym człowieku oraz we wszystkim co nas dookoła otacza. Powstrzymajmy się od oceniania i po prostu zaakceptujmy to wszystko takie jakie jest. Wszyscy i wszystko jest doskonałe w swojej niedoskonałości…

6. ZRÓBMY COŚ MIŁEGO!

Nic tak nie podnosi wibracji jak dobry uczynek. Zwykły uśmiech, ustąpienie miejsca w autobusie lub przytrzymanie drzwi, może odmienić czyjś dzień. Nie oczekujmy wdzięczności czy też czegoś w zamian. Energia lubi równowagę i prędzej czy później nasze działania wrócą do nas pomnożone. Starajmy się więc ROZSIEWAĆ MIŁOŚĆ I DOBROĆ… Świat stanie się wtedy piękniejszy.

7. MEDYTACJA.

Zorganizujmy sobie przestrzeń i czas, aby po prostu odłączyć się od tego całego zgiełku i pędu współczesnego świata. Wystarczy nam dosłownie parę minut codziennego wyciszenia, aby nasze życie nabrało zupełnie innej jakości.

8. OTACZAJMY SIĘ PIĘKNEM I BĄDŹMY KREATYWNI.

Słuchajmy wspaniałej muzyki. Delektujmy się piękną poezją i literaturą. Odwiedzajmy galerie sztuki. Oglądajmy dobre kino, teatr lub rozkoszujmy się wykwintną operą. Piszmy, rysujmy, malujmy… po prostu twórzmy! „Nie ma wspanialszej i bardziej sycącej uczty dla duszy każdego człowieka jak właśnie ta, która skomponowana jest z doborowych dzieł piękna.”

9. ZADBAJMY O SWOJE CIAŁO I KONTAKT Z NATURĄ.

Spędzajmy dużo czasu na świeżym powietrzu. Cieszmy się pięknem naszej Matki Natury. Spróbujmy to połączyć z aktywnością fizyczną. Jazdą na rowerze, bieganiem lub zwykłym spacerem. Ruch fizyczny dodaje energii oraz wzmaga produkcję endorfin – hormonów szczęścia oraz rozładowuje nagromadzone napięcie i stres. Tak więc tańczmy, pływajmy, bawmy się! Ćwiczmy jogę, pilates lub taniec brzucha. Jakakolwiek forma aktywności będzie w większym lub mniejszym stopniu podnosić nasze wibracje i dodawać nam energii. Zadbajmy również o to co jemy. Wzbogaćmy naszą dietę w wysoko wibracyjne, świeże owoce i warzywa. Ograniczmy spożywanie tłuszczy i cukrów prostych. Pamiętajmy: „W zdrowym ciele zdrowy duch!”. Ciało, które będziemy pielęgnować, zawsze odpłaci nam się pięknem, zdrowiem i wigorem. Jest to inwestycja na całe życie…

10. RELAKS i SEN.

Rozpieszczajmy się. SPA, masaż, sauna lub gorąca kąpiel z aromatycznymi olejkami i maseczką. Postarajmy się, chociaż raz na jakiś czas, dać sobie odrobinę luksusu. Róbmy również to co sprawia nam przyjemność i odpręża nas. Może to być jakaś aktywność fizyczna lub zwykłe oglądanie ciekawego filmu. Co tylko dusza zapragnie… Nie można również zapomnieć o śnie. Głębokie odprężenie całego ciała fizycznego i umysłu umożliwia nam uwolnienie z naszego ciała zablokowanych negatywnych energii oraz pomaga oczyścić tkanki z toksyn.

podnoszenie wibracji