Plaże dla nudystów

polskie plaże dla nudystów

Plaże dla nudystów odwiedzają głównie osoby wtajemniczone. Miejsca te w dalszym ciągu wzbudzają niemałe kontrowersje.

W których polskich miejscowościach możemy znaleźć najbardziej znane plaże dla nudystów?

Chałupy

To jeden z najstarszych i najsilniej rozwinietych ośrodków naturyzmu nad polskim morzem. Plaża dla nudystów obejmuje tutaj obszar prawie 4 kilometrów i znajduje się mniej więcej w połowie drogi z Chałup do Kuźnicy. Jest ona czysta, dobrze oznacza i osłonięta sosnowym zagajnikiem.

Dębki

To zaciszna miejscowość położona 12 kilometrów od Jastrzębiej Góry. Znajdujące sie tu plaże są zaliczane do najpiękniejszych nad Bałtykiem. Wydzielony pas plaży dla nudystów o długości 7 kilometrów zaczyna się około 500 metrów na zachód od ujścia rzeki Piaśnicy i dochodzi aż do Białogóry.

Rowy

Wschodnia część tamtejszej plaży sąsiaduje bezpośrednio ze Słowińskim Parkiem Narodowym. To miejsce bardzo spokojne – pozbawione ruchliwych dróg, hoteli oraz ośrodków wczasowym. Nudyści mogą tu skorzystać z szerokiej, kilkukilometrowej, dziewiczej plaży.

Chłapowo – Rozewie

Kolejne miejsce idealne dla naturystów zlokalizowane jest pomiędzy Chłapowem a przylądkiem Rozewie. Znajdująca się tu plaża leży u stóp wysokiego klifu. Od strony Chłapowa można się tu dostać malowniczym wąwozem Rudnik. Jako że do następnego zejścia z góry są ponad 2 kilometry, nie musimy się obawiać o ciekawskie spojrzenia.