Jaką kolekcję baterii wannowych 4 otworowych Grohe wybrać?

Jaką kolekcję baterii wannowych 4 otworowych Grohe wybrać

Baterie wannowe to nie tylko modele ścienne, które cieszyły się sporym zainteresowaniem kilkanaście lat temu, ale także i baterie wannowe wielootworowe, które z każdym sezonem cieszą się coraz większą popularnością. Jednymi z lepszych są baterie wannowe Grohe. Chcesz dowiedzieć się, które baterie wannowe 4 otworowe Grohe są najchętniej wybierane? Jeśli tak – koniecznie zapoznaj się z naszym poniższym wpisem. Zapraszamy!

Zalety baterii wannowych 4 otworowych

Baterie wannowe 4-otworowe Grohe posiadają wiele zalet, które sprawiają, że są popularnym rozwiązaniem w łazienkach. Wpływ na taki stan rzeczy ma przede wszystkim ich elegancki wygląd. Dzięki niemu można stworzyć łazienkę luksusową, elegancką czy glamour. Nie tylko design przemawia za zakupem akurat tych modeli, ale także i parametry techniczne. Dzięki temu, że baterie te montowane są na rancie wanny, korzystanie z nich jest niezwykle komfortowe. Można bardzo łatwo sterować natężeniem, temperaturą wody. Baterie te uznawane są niezwykle komfortowe i praktyczne. Warto wspomnieć także o tym, że baterie wannowe 4-otworowe są dostępne w różnych rozstawach, dzięki czemu można dopasować je do wielu rodzajów wanien.

czarna bateria wannowa

Dlaczego warto wybrać baterię wannową 4-otworową od Grohe?

Baterie do łazienki Grohe są znane nie tylko na naszym rodzimym rynku, ale i w Europie a wręcz na całym świecie. Znane są z wysokiej jakości wykonania w oparciu o innowacyjne technologie, a także i ciekawy, modernistyczny design.  Baterie Grohe charakteryzują się wysoką jakością wykonania, precyzyjnymi detalami oraz innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi, które umożliwiają wygodne i komfortowe korzystanie z baterii.

Bateria wannowa 4-otworowa Grohe składa się z czterech elementów: dwóch uchwytów do regulacji temperatury i przepływu wody, wylewki oraz rozety mocującej. Baterie Grohe są zazwyczaj dostępne w różnych wariantach wykończenia, np. chrom, stal nierdzewna czy czarny mat, złoto. Ze względu na te warianty wykończenia, wybierając baterie wannowe Grohe, można zaaranżować łazienkę w różnych stylach i dopasować je do swoich preferencji.  Według ekspertów baterie wannowe 4-otworowe Grohe są jednymi z lepszych, jeśli chodzi o oszczędność wody i energii. Modele te bowiem wyposażone są w tak wiele technologii, że podczas normalnego ich użytkowania można zmniejszyć zużycie i to nawet o 40%, co oczywiście przekłada się na niższe rachunki. Przed zakupem baterii wannowej 4-otworowej Grohe należy upewnić się, że jej rozstaw odpowiada rozstawowi otworów w wannie.

Polecane baterie wannowe 4-otworowe Grohe Eurosmart

Firma Grohe oferuje wiele kolekcji baterii wannowych 4-otworowych, w różnych stylach i cenach, dlatego wybór zależy głównie od danych preferencji estetycznych i budżetu. Jednymi z tych, które z pewnością wybierane są najczęściej to baterie wannowe 4-otworowe Grohe Eurosmart.

Eurosmart – ta kolekcja oferuje baterie wannowe z klasycznym designem, charakteryzuje się wygodnym uchwytem do regulacji temperatury i przepływu wody. Ze względu na sam design, baterie wybierane są do wielu współczesnych aranżacji. Warto wspomnieć o tym, że modele te posiadają specjalną powłokę zewnętrzną Grohe StarLight, która zapewnia im długotrwały blask, nawet po wielu latach użytkowania. Armatura Grohe posiada specjalną głowicę ceramiczną, która w odróżnieniu od innych na rynku, nie wymaga konserwacji.