Czarne paznokcie – hit tego sezonu!

Jak zrobić czarne paznokcie?

Czarne paznokcie jeszcze do niedawna większości z nas kojarzyły się wyłącznie z wielbicielami rocka i metalu. Obecnie jednak królują one w stylizacjach najsłynniejszych projektantów mody!

Trudno się temu dziwić – czarne paznokcie to ponadczasowa stylizacja, która stanowić może doskonałą bazę do różnego rodzaju manicure.

Co na temat czarnych paznokci wiedzieć powinnyście?

Krótkie, czarne paznokcie to idealne rozwiązanie dla fanek klasyki. Doskonale komponować będą się one zarówno z casualowymi, jak i nieco bardziej eleganckimi stylizacjami. Świetnie prezentować będą się one również w wersji matowej – tego typu wykończenie to hit ostatnich kilku sezonów!

Jeżeli wolimy bardziej odważny manicure, na czarny lakier nałożyć możemy odrobinę złotego lub srebrnego brokatu. Kolejna propozycja to namalowanie na płytce fantazyjnych wzorów w kolorze białym.

Czerń zastosować można również w formie akcentu. Przykładowo, wszystkie paznokcie pokrywamy białym kolorem, a tylko jeden – czarnym. Czarny lakier posłużyć może nam również w roli paska do french manicure, który przeżywa w ostatnim czasie swój renesans.